About company

O firmie

Stosujemy innowacyjne rozwiązania projektowe, aby poprawić wydajność reklam i pomóc naszym Klientom w osiągnięciu jak najlepszych wyników.

Naszą misją jest wdrażanie ambitnych pomysłów projektowych i rozwiązań dla każdego projektu, nad którym pracujemy… W trakcie tego procesu starannie łączymy wytyczne klienta, możliwości techniczne, a także kwestie środowiskowe. Dostarczane przez nas rozwiązania stanowią trwałą podstawę do długofalowej współpracy z Klientem.

services

NASZA FILOZOFIA

Świadczenie usług na najwyższym poziomie. Najwyższa cena nie zawsze stanowi o najlepszym produkcie. Oba  warunki można pogodzić i to stanowi dla nas punkt wyjścia.

Uczciwa i długofalowa wizja współpracy, która owocuje realnymi korzyściami dla obu stron.

Pieniądze są ważne dla funkcjonowania każdej firmy – fakt niepodważalny, ALE jest wiele wyjątków, które trzeba brać pod uwagę. Wasz sukces to nasz sukces! A pieniądze nie są najważniejszym wyznacznikiem współpracy. Uczciwość, zaangażowanie, chęć długofalowej współpracy i tworzenia nowych wartości… dla nas jest najważniejsze!

IMPORTANT MILESTONES

CIEKAWOSTKI

0
ROK ZAŁOŻENIA FIRMY
0
MASZYN PRODUKCYJNYCH
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
TEAM

ZARZĄD

UBR sp. z o.o. powstała z przekształcenia JDG – spowodowało to jeszcze większe zaangażowanie w realizację tworzonych projektów, zacieśniło współpracę i przyczyniło się od osiągnięcia jeszcze lepszych wyników.  Poznajmy się lepiej … 🙂

Krzysztof Przybysławski

PREZES ZARZĄDU | DYREKTOR GENERALNY

MARLENA PRZYBYSŁAWSKA

WICEPREZES ZARZĄDU | DYREKTOR HANDLOWY

KRZYSZTOF PONIKŁY

WICEPREZES ZARZĄDU | DYREKOR PRODUKCJI